Služby Co pro vás můžeme udělat

Odborníci na kávu

V Manuel Caffé vnímáme kávu srdcem

V naší společnosti pracují odborníci, kteří stejně jako Manuel Caffé v Itálii staví vše na základním principu, a tou je láska ke kvalitní kávě - espressu. Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem v gastronomickém prostředí Vám nabízíme:

  • kvalitní technologické zázemí servisů s vlastními servisními techniky
  • nepracujeme pouze s externími firmami, a proto jsme schopni poskytnout okamžitou reakci na Vaše potřeby
  • provádíme pravidelné kontroly a seřízení technologie od seřizovaní mlýnků přes čištění kávovaru až po nastavení správných parametrů na všech typech přístrojů
  • případné poruchy řešíme ihned na provozovně
  • v případě větších závad zapůjčujeme náhradní kávovar po nutnou dobu opravy
  • jsme schopni poskytnou servis na všechny typy profesionálních kávovarů včetně generálních oprav

Školení

Pro správnou přípravu kávy

Součástí našich služeb je proškolení personálu, tak, aby byl schopen zvládnout správnou přípravu nápojů z kávy a obsluhu kávových technologií. Součástí školení je také správná péče o kávu, odpovídající nejpřísnějším mezinárodním standardům. Školení dělají naši certifikovaní baristé, kteří stále sledují nejmodernější trendy. Školení je možné uspořádat přímo ve Vaší provozovně nebo na našich školících centrech v Čechách i na Moravě.

Našim zákazníkům nabízíme možnost účastnit se pravidelných seminářů a školení z oblasti kávy, které jsou pořádány naší společností.

Prezentace ve Vašem podniku

představíme Vám kávu Manuel, stejně jako kvalitní doplňky a kávovary

Máte-li jakýkoliv dotaz týkající se kávy, kávovarů či dalších námi nabízených služeb, neváhejte se na nás obrátit pomocí tohoto formuláře. Ať už jste kdekoli, rádi za Vámi přijedeme, probereme záležitosti kompletního servisu a představíme Vám možnosti individuálního komplexního řešení právě pro Vaši provozovnu.

Káva