Kavárny Pronájem kávovaru zdarma

Profesionální pákové kávovary

Pronájem italských kávovarů do Vaší kavárny

Nabízíme Vám komplet ucelených služeb pro Váš hotel či restauraci. Naší základní vizí a posláním je příprava kvalitního espressa s přihlédnutím k mezinárodním standardům SCAE (Specialty Coffee Association of Europe). A tak Vám kromě prvotřídní italské kávy můžeme poskytnout plně kvalifikované a kvalitní služby pro moderní gastronomii. Pokud děláte ve své restauraci či hotelu alespoň 35 šálků kávy za den, máme pro Vás pronájem pákového kávovaru zdarma.

Jedním z velmi důležitých bodů spolupráce je proškolení personálu se zaměřením na správnou přípravu espressa a dalších nápojů z kávy, na údržbu kávovaru a správnou manipulaci a péči o kávu. Mezi naše služby patří také prodej profesionálních přístrojů počínaje profesionálními kávovary, mlýnky, až po přístroje na přípravu ledové tříště, chlazených či teplých nápojů.

Profesionální kávovar
Astoria Forma
Astoria forma
Profesionální kávovar
Royal Synchro t2
Royal synchro t2
Profesionální kávovar
Astoria Forma s displayem
Astoria forma s displayem
Profesionální kávovar
Astoria Forma 2
Astoria forma
Typ kávovaru Jednopákový Jednopákový Jednopákový Dvoupákový
Displej Ne Ne Ano Ne
Ovládání Automatické Automatické Digitální - automatické Automatické
Příkon 2,9 kW 2,9 kW 2,9 kW 3,6 kW
Napětí 230/400 V 230/400 V 230/400 V 230/400 V
Objem bojleru 6 l 4/7 l 6l 10,5 l
Šířka 538 mm 473 mm 538mm 748 mm
Výška 496 mm 586 mm 496 mm 496 mm
Hloubka 569 mm 602 mm 569 mm 569 mm
Váha s obalem 55 kg 55 kg 55 kg 74 kg
Barva bílá, černá, bílá/nerez, černá/nerez bílá/modrá, bílá/černá, žlutá/bílá bílá, černá, bílá/nerez, černá/nerez bílá, černá, bílá/nerez, černá/nerez
Pronajmout Pronajmout Pronajmout Pronajmout
Kávovar

Nevyhovuje Vám ani jedna nabídka?

Pronajímáme kvalitní italské kávovary za výhodných podmínek. Při odběru domluveného množství kávy od nás poskytujeme dlouhodobý pronájem kávovarů zdarma. Na zapůjčený kávovar poskytujeme po celou dobu kompletní servis. Naše společnost disponuje kávovary, které jsou vám k dispozici v případě nenadálé potřeby. Kontaktujte nás a nalezneme řešení, které vám pomůže překlenout tuto situaci. Rádi Vám na základě Vašich potřeb pomůžeme s výběrem optimálního kávovaru a společně s kávovarem dodáme i veškerý související sortiment.

Ochutnat kávu

Vyzkoušení kávovaru

NEVÍTE, KOLIK KÁVY SPOTŘEBUJETE?

Nejste si zcela jisti, jaké množství kávy spotřebujete? Využijte naší nabídky placeného vyzkoušení kávovaru na 3 měsíce, kdy budete mít možnost zjistit Vaši denní spotřebu kávy. Po tříměsíční zkušební lhůtě vše zrekapitulujeme a následně vymyslíme, která varianta kávovaru je pro Vás ta správná a nejvhodnější.

Prezentace ve Vašem podniku

představíme Vám kávu Manuel, stejně jako kvalitní doplňky a kávovary

Máte-li jakýkoliv dotaz týkající se kávy, kávovarů či dalších námi nabízených služeb, neváhejte se na nás obrátit pomocí tohoto formuláře. Ať už jste kdekoli, rádi za Vámi přijedeme, probereme záležitosti kompletního servisu a představíme Vám možnosti individuálního komplexního řešení právě pro Vaši provozovnu.

Káva