Kanceláře Pronájem kávovaru zdarma

Automatické kávovary

Pronájem italských kávovarů do Vaší kanceláře

Máme pro Vás řešení, jak se odlišit od konkurence. Navíc můžete ve své firmě vytvořit příjemnou atmosféru provoněnou kvalitní kávou nebo čajem. Nechcete přece, aby Vaši kolegové trpěli únavou a nedostatkem kreativity. Pokud děláte ve své kanceláři, alespoň 15 šálků kávy za den, máme pro Vás automatické kávovary zdarma.

V naší nabídce naleznete nejen kvalitní lahodnou italskou kávu. Mimo kávy nabízíme také široký výběr kvalitních čajů s mnoha příchutěmi a také pravou italskou čokoládu, která zahřeje a potěší každého Vašeho zákazníka.

Automatický kávovar
SAECO LIRIKA OTC
SAECO LIRIKA OTC
Automatický kávovar
JURA E6
JURA E6
Automatický kávovar
SAECO AULIKA
SAECO AULIKA
Displej Ano Ano Ano
Příkon 1,85 kW 1,45 kW 1,4 kW
Napětí 220/240 V 230/400 V 230/400 V
Objem bojleru 2, 5 l 1, 9 l 4 l
Šířka 215 mm 280 mm 334mm
Výška 370 mm 351 mm 574 mm
Hloubka 429 mm 439 mm 452 mm
Váha s obalem 8 kg 9,8 kg 22 kg
Barva šedivá šedivá stříbrná
Pronajmout Pronajmout Pronajmout
Kávovar

Nevyhovuje Vám ani jedna nabídka?

Pronajímáme kvalitní italské kávovary za výhodných podmínek. Při odběru domluveného množství kávy od nás poskytujeme dlouhodobý pronájem kávovarů zdarma. Na zapůjčený kávovar poskytujeme po celou dobu kompletní servis. Naše společnost disponuje kávovary, které jsou vám k dispozici v případě nenadálé potřeby. Kontaktujte nás a nalezneme řešení, které vám pomůže překlenout tuto situaci. Rádi Vám na základě Vašich potřeb pomůžeme s výběrem optimálního kávovaru a společně s kávovarem dodáme i veškerý související sortiment.

Ochutnat kávu

Vyzkoušení kávovaru

Nevíte kolik kávy spotřebujete?

Nejste si zcela jisti jaké množství kávy spotřebujete? Využijte naší nabídky vyzkoušení kávovaru na 3 měsíce, kdy budete mít možnost zjistit Vaší denní spotřebu kávy. Po tří měsíční zkušební lhůtě zrekapitulujeme a následně vymyslíme, která varianta kávovaru je pro Vás ta správná a nejvhodnější.

Prezentace ve Vašem podniku

představíme Vám kávu Manuel, stejně jako kvalitní doplňky a kávovary

Máte-li jakýkoliv dotaz týkající se kávy, kávovarů či dalších námi nabízených služeb, neváhejte se na nás obrátit pomocí tohoto formuláře. Ať už jste kdekoli, rádi za Vámi přijedeme, probereme záležitosti kompletního servisu a představíme Vám možnosti individuálního komplexního řešení právě pro Vaši provozovnu.

Káva